Купина

Купина

Про компанію

Електротехнічна лабораторія ( ЕТЛ ) ТОВ «ПОА КУПІНА» пропонує повний комплекс послуг у галузі проведення електровимірювальних, а також монтажних робіт на договірній основі по всій території України.

1.Заміри опору ізоляції електромереж, випробування електрообладнання, живильних та освітлювальних електропроводок, випробовуємо електрообладнання, проводимо вимірювання опору ізоляції силових кабельних ліній. Після проведення робіт видаємо акти вимірів.

2.Виміри контуру заземлення, комплексні випробування заземлювальних пристроїв та блискавкозахисту, перевірка ланцюга між заземлювачами та заземлюючими пристроями, природними заземлювачами та пристроями, що заземлюють. Після проведення робіт видаємо акти вимірів.

3.Проводимо випробування та ревізію електрообладнання підстанцій, проводимо випробування, ревізію та поточне обслуговування трансформаторів, Налагодження автоматики, релейного захисту.

4.Випробування та пошук місця пошкодження кабельних ліній.

5.Вимірювання повного опору петлі фаза-нуль електроустановок, апаратів, вторинних ланцюгів та електропроводок. Після проведення робіт видаємо акти вимірів.

6. Зазнаємо підвищеної напруги: діелектричні засоби захисту (рукавички, боти, калоші ...), слюсарно-монтажний інструмент з ізолюючими ручками, покажчики напруги, ізолюючі кліщі, електровимірювальні кліщі, ізолюючі оперативні та вимірювальні

Електромонтажні роботи виконуються за вимогами ГОСТ, БНіП, ПУЕ згідно з наданим технічним завданням та з урахуванням побажань Замовника.

Ми не тільки виконуємо проектні та монтажні роботи, але й проводимо модернізацію та приведення до нормативного стану існуючих систем блискавкозахисту та заземлення, перевірку стану та підтримання їх у стані необхідної справності та надійності.

Встановлене обладнання беремо на гарантійне та післягарантійне обслуговування.